€ 9,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz zbiory winogron dam sezonową pracę w Niemczech bez języka Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 17, 2019 4:16 am

Od zaraz zatrudnienie w gospodarstwie z Karlsruhe także bez znajomości języka przy zbiorze winogron. Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorze winogron

Miasto: Karlsruhe, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • praca na plantacji przy zbiorze winogron – kiście ścina się specjalnymi nożycami
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie ponadto pakował owoce do skrzynek i wykonywał prace porządkowe

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość zabrania ze sobą dobrej jakości odzieży nieprzemakalnej – kurtki, obuwia

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • legalną umowę o pracę
  • sezonowe zatrudnienie
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: zbiory-winogron 09/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-zbiorach-winogron-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 7235d7fdb7a7d639