€ 2250/mc brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na magazynie z napojami Essen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 29, 2021 04:04

Aktualne zatrudnienie w Essen na magazynie hurtowni z napojami. Od zaraz praca w Niemczech 2021 bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na palety i przygotowanie do dystrybucji.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Zarobki: 2250 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z napojami w roli pomocnika
  • obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień, rozładunek dostaw, przenoszenie zgrzewek
  • pracownicy będą również obsługiwać wózek paletowy, skaner, komputer, bramy itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna – brak problemów z przenoszeniem skrzynek o wadze do 25 kg
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane zgodnie z terminem
  • przeszkolenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej do podjęcia od zaraz
  • opieka polskiego koordynatora i pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • płatny urlop

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w tytule: „Praca na magazynie z napojami, Essen/02/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-hurtownia-w-essen/

ID ogłoszenia: 1696011c6612ac09