€ 1150-1500 netto+mieszkanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja czekolady, Magdeburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 8, 2021 04:30

Od zaraz także dla par i grup w fabryce z Magdeburga do podjęcia praca w Niemczech na produkcji czekolady. Oferta 2021 bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Pensja: od 1150 do 1500 euro netto miesięcznie + premie + zakwaterowanie

Opis stanowiska pracy:

  • praca na hali przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac pomocniczych, w tym pakowanie i konfekcjonowanie

Oczekiwania:

  • atutem będą zgłoszenia od par i grup mobilnych z własnym autem
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • duża dokładność
  • zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dużą zaletą będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na czas określony  – od maja do lutego/marca kolejnego roku
  • pracę w na pełny etat
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – druk A1, dodatkowe ubezpieczenie, kartę EKUZ, zaliczki na podatek dochodowy
  • zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • 3 zmianowy system pracy
  • atrakcyjne dodatki – za pracę na zmianie nocnej +25%, za nadgodziny +25%, niedziele 50%
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • premia na święta to 150 euro, za frekwencję 100 euro netto
  • pomoc w otrzymaniu nadpłaconego podatku (do 1000 euro)

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/czekolada-magdeburg

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 1685ff3b11a3e9c9