€ 14-16/h brutto

Praca Niemcy od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach Wiesbaden 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesbaden
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2020 03:48

Oferujemy zatrudnienie w Wiesbaden dla budowlańców przy remontach i wykończeniach łazienek. Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie przy regipsach – sucha zabudowa karton-gips.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Wiesbaden, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14 do 16 euro brutto na godzinę – wyższą stawka dla osób ze znajomością języka

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac remontowych i budowlanych związanych z wykańczaniem łazienek
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odnawianie wnętrz, wstawianie okien dachowych, malowanie, lakierowanie a także montaż zabudowy suchej (praca z płytami karton-gips)

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pracowitość, odpowiedzialność, solidność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • możliwość pracy w systemach
  • zatrudnienie na podstawie umowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bardzo dobre zarobki i terminowe wypłacanie wynagrodzenia – raz na miesiąc

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • agata.smieciuch@polskihr.eu

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/remonty-i-wykonczenia-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-wiesbaden-2020/

ID ogłoszenia: 8615e9d6dc8141be