€ do 1600 netto +mieszkanie

Praca w Niemczech 2019 od zaraz bez języka przy produkcji części samochodowych w fabryce z Hanoweru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2019 05:19

Fabryka z Hanoweru szuka kandydatów do pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych. Oferta 2019 bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Pensja: 1.250 – 1.600 Euro netto miesięcznie plus zakwaterowanie w cenie

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie obróbki oraz przeprowadzanie kontroli jakości elementów samochodowych
  • pakowanie gotowego produktu spełniającego normy
  • konfekcjonowanie
  • inne zadania o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • preferowane zgłoszenia od osób i par mobilnych
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • pełna punktualność, zaangażowanie i sumienność

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora niemieckiego
  • przeszkolenie w języku polskim i niemieckim
  • 3 zmianowy system pracy
  • atrakcyjne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce – +25%
  • premia na święta i wakacje
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach
  • zatrudnienie na podstawie polsko-niemieckiej umowy o pracę
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem źródła.

Krótki link: http://bit.do/automotive-praca

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/266485/0

ID ogłoszenia: 2995cf998f8375fa