€ 7,40 euro/h

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów Fellbach od marca 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fellbach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 17, 2016 04:31

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez języka przy zbiorze szparagów. Oferta od zaraz przy zbiorach szparagów w gospodarstwie rolnym z Fellbach.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Fellbach, Niemcy

Wynagrodzenie: na akord, około 7,40 euro brutto za godzinę

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • sezonowa praca, wymagająca dużej sprawności fizycznej
  • zadania wykonywane będą na polu uprawnym
  • konieczne będzie zbieranie i pakowanie szparagów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wytrzymałość, wysoka sprawność
  • pracowitość
  • zmotywowanie i samodyscyplina
  • brak nałogów
  • dobre zdrowie

Oferujemy:

  • konkurencyjne stawki
  • pracę sezonową
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres:

  • info@fruechtle.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-szparagow-od-marca-2016-fellbach/

ID ogłoszenia: 13156e9d2b3a23bb