€ do uzgodnienia

Niemcy praca na budowie bez znajomości języka przy dociepleniach, tynkowaniu Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 24, 2017 04:39

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla fachowców na budowie przy tynkowaniu, dociepleniach i malowaniu. Zatrudnienie w Ulm dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany, Malarz – Tynkarz – Dociepleniowiec

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana przy elewacjach – głównie montaż docieplenia, tynkowanie a także malowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku – koniecznie!
  • duże zaangażowanie, pracowitość, uczciwość, dokładność
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • solidność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • duża praktyka zawodowa
  • samodzielność, zaangażowanie
  • założona własna działalność polska lub niemiecka

Oferujemy:

  • wsparcie na miejscu w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie wyłącznie dla fachowców z własną działalnością!
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • atrakcyjne warunki finansowe

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 0049 15783567970

Prosimy wyłącznie o przemyślane aplikacje.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ulm-praca-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-dociepleniach-tynkowaniu-i-malowaniu-elewacji-budynkow/

ID ogłoszenia: 97059ee449f4bfd1