€ do uzgodnienia

Od lipca 2016 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze borówki Mötzow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mötzow
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 21, 2016 2:19 am

Plantacja z Mötzow zatrudni pracowników do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od lipca 2016 bez znajomości języka niemieckiego przy zbiorze borówek na polu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Mötzow, Niemcy

Start: od lipca 2016

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • jest to praca fizyczna na plantacji borówek
  • pracownik zbiera owoce z krzaczków

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • odpowiedzialne podejście do pracy i gotowość do wypracowywania norm dziennych
  • posiadanie odzieży odpowiedniej do pracy w różnych warunkach pogodowych
  • duża ostrożność

Oferujemy:

  • uczciwe zatrudnienie sezonowe od lipca 2016
  • dla chętnych możliwość pobierania zaliczek
  • przejazdy do sklepów
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • w trakcie pracy pracodawca zapewnia jedną przerwę z ciepłym posiłkiem

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania poprzez poniższą stronę:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-borowki-motzow-od-lipca-2016/

ID ogłoszenia: 26356ef0a0076d65

3 komentarze na “Od lipca 2016 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze borówki Mötzow”

  1. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca Proszę o kontakt 881441504

    • pracowałam przy zbiorach borówek. Nie polecam. Z chłopakiem mozesz jechać ale zaraz pierwszego dnia bedziecie rozdzieleni kobiety mieszkają osobno mężczyźni osobno czasem nawet w odległosci 30 km bo sa różne ośrodki na które rozsyłają ludzi.

  2. Z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorze borówek.

    Nasz e-mail ania.delfinek@interia.pl