€ 11,50/h brutto + dodatki

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bremen na magazynie z zabawkami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 22, 2017 16:01

Hurtownia zabawek z Bremen posiada wakat na stanowisko pomocnika na magazynie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę
Lokalizacja: Bremen, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień na magazynie
  • kompletowanie towaru na palety, zadani to wykonywane będzie za pomocą skanera ręcznego i wózka EPT
  • zadania fizyczne na magazynie, polegające między innymi na rozładunku dostaw i załadunku towarów na samochody dostawcze
  • prace inwentaryzacyjne oraz porządkowe

Wymagania:

  • duża motywacja
  • pracowitość, zdyscyplinowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do przyjechania swoim autem
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • dobra organizacja
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Bremen
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech

Oferujemy:

  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie na miejscu, koszt za miejsce w pokoju 2 osobowym to 200 euro a jednoosobowy pokój to 300 euro miesięcznie
  • atrakcyjne dodatki
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia u pracodawcy na lepszych warunkach – stawka godzinowa będzie wynosiła 13 euro brutto na godzinę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres dostępny poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Praca Niemcy na magazynie z zabawkami, Bremen″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 5445880abb130e41

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bremen na magazynie z zabawkami”

  1. Zbigniew1962 na styczeń 24, 2017 @ 20:28

    Szanowni Państwo,

    W nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego zamieszczonego w serwisie zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji.

    Z poważaniem

    P.S. Numer telefonu do kontaktu: 662182812