€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań Drezno 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 24, 2015 04:07

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko sprzątacz – sprzątaczka w Dreźnie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Charakterystyka i zadania:

  • Praca fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny do uprzątnięcia powierzonych części.

Oczekiwania

  • preferujemy zgłoszenia od osób z prawej jazdy oraz własnym samochodem
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dynamiczne tempo pracy
  • szybkość, sprawność
  • dokładność, solidność
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • konieczne jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • atutem będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w Niemczech
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę – nie w delegacji
  • bardzo dobre zarobki
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pomoc w znalezieniu kwatery
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Sprzątanie domów i mieszkań, Drezno” na poniżej podany adres kontaktowy:
polnische-arbeiter@clerk.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-dreznie-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-prywatnych-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 56656032e7c712a6

2 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań Drezno 2015”

  1. Dzien dobry. Jestesmy para zainteresowana panstwa oferta pracy,posiadamy samochod. Prosze o kontakt od panstwa na e-maila edyta.kapusta@poczta.onet.pl,tel-48/668 588 283,48/661 743 104

  2. witam jestem zainteresowana ofert pracy 😉 prosze o kontakt 531813920