€ od 9 - 11,25 euro brutto

Praca w Niemczech na produkcji foteli samochodowych bez języka Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 13, 2017 5:00 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka na produkcji przy montażu foteli oraz siedzeń samochodowych w fabryce z Ingolstadt. Aktualnie do obsadzenia pozostało jeszcze 25 miejsc.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Ingolstadt, Niemcy
Stawka godzinowa: wzrasta wraz ze stażem pracy, na początek 9 euro brutto na godzinę a po przepracowaniu 9 miesięcy 11,25 euro brutto na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 25

Opis stanowiska pracy:

  • zadania będą polegać na montażu foteli oraz siedzeń samochodowych
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie również za kontrolę jakości i pakowanie gotowego wyrobu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zręczność, pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności techniczne
  • dużą zaletą będą aplikacje od osób mogących przyjechać własnym samochodem

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • pracodawca wypłaca dietę przez okres pierwszych 3 miesięcy
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu odpłatnie
  • system trójzmianowy
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 50958a123461e9c4