€ 7,40 euro/h brutto

Fellbach Niemcy praca sezonowa 2017 od zaraz przy zbiorach szparagów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fellbach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2017 01:22

Oferujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie od zaraz z Fellbach przy zbiorach szparagów.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Stawka godzinowa: 7,40 euro brutto na godzinę pracy
Miasto: Fellbach, Niemcy
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca polowa przy zbiorze szparagów
  • pracownik ma limity godzinowe których musi przestrzegać

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja
  • wytrzymałość
  • możliwość pracy przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zmotywowanie
  • zdolności manualne
  • szybkość, energiczność

Zapewniamy:

  • stałe godziny pracy
  • zamieszkanie zorganizowane w kontenerach mieszkalnych w cenie 5 euro dziennie
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość wykupienia ciepłego posiłku w cenie 5 euro dziennie
  • praca wykonywana będzie przez 6 dni w tygodniu po 8 godzin

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń mailowo, na adres:

  • info@fruechtle.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-2017-przy-zbiorach-szparagow-fellbach/

ID ogłoszenia: 19458f9262f70527