€ (na rękę) 100 euro netto/dzień

Od zaraz zbiory czereśni dam sezonową pracę w Niemczech Erfurt 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Opublikowany: czerwiec 2, 2016 12:50

Aktualnie zatrudnimy 7 Polaków do zbioru czereśni w sadzie. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z okolic Erfurtu. Oferta sezonowa bez znajomości języka niemieckiego do podjęcia od 5 czerwca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru czereśni

Zarobki: wypłacane w postaci dniówek, za 9 godzin pracy osoba zatrudniona otrzyma 100 euro netto (do ręki)

Lokalizacja: Erfurt, Niemcy

Start: od 5 czerwca 2016 do 5 sierpnia 2016

Liczba miejsc wolnych: 7

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca w sadzie, polegająca na zrywaniu owoców czereśni z drzewek
  • zadania wykonywane będą z użyciem drabin a także chwytaków

Oczekiwania:

  • motywacja, autodyscyplina, niezawodność
  • brak problemów zdrowotnych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • predyspozycje do wykonywania prac fizycznych
  • wytrzymałość

Zapewniamy:

  • pracę 6 dni na 7 po 9 godzin dziennie
  • wysokie zarobki
  • możliwość dorobienia przez wakacje
  • pracę od zaraz
  • zorganizowane zamieszkanie na miejscu w pokojach z łazienkami i kuchniami

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem:

[ogłoszenie wygasło]

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorze-czeresni-od-zaraz-erfurt/

ID ogłoszenia: 22557500b0849e12

9 komentarzy na “Od zaraz zbiory czereśni dam sezonową pracę w Niemczech Erfurt 2016”

  1. Dzień dobry
    Ja i dwóch moich kolegów jesteśmy zainteresowani Pana ofertą. Mówimy komunikatywnie po angielsku i dwóch z nas po niemiecku. Dzwoniłem do Pana, ale załącza się poczta głosowa, czekam na telefon +48 517 111 561

  2. damian17rks na czerwiec 2, 2016 @ 15:40

    Witam, ja takze jestem zainteresowany oferta. Jestem dyspozycyjny, komunikuje sie w jezyku angielskim, ciezko sie do was dodzwonic, prosze o kontak 531138690

  3. Jestem zainteresowany pracą.Proszę o kontakt tel.516125221 lub email: texas227@gmail.com

  4. Witam,ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą bardzo nam zależy i proszę o kontakt tel.667240378 z góry dziękuję i Pozdrawiam

  5. Witam ja z moim chłopakiem zainteresowani Pana ofertą prosimy o kontakt lum email ;
    anna.korejwo@onet.pl lub 570 754 533.Pozdrawiamy serdecznie

  6. Witam ja, jak również dwie moje koleżanki jesteśmy chętne na wyjazd chociażby od zaraz. Prosimy o kontakt 720899078

  7. Jestem zainteresowany Państwa oferta Mam doświadczenie pracy na roli i w ogrodzie tel 790625444 mail kolrad7@gmail.com

  8. Jestem zainteresowany Państwa oferta Mam doświadczenie pracy na roli i w ogrodzie tel 790625444 mail kolrad7@gmail.com Mieszkam na moejscu

  9. krzysztof-tm na czerwiec 8, 2016 @ 14:38

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą wyjazdu.Proszę o kontakt:email
    krzysztof78@interia.pl lub 507438889.Pozdrawiam