€ 10 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie sera Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 19, 2016 03:22

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych przy pakowaniu sera krojonego. Oferta z fabryki w Monachium aktualna od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz produkcyjny

Pensja: 10 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Monachium, Niemcy

Wakaty: 3

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na ręcznym pakowaniu sera krojonego
  • pracownik układa na tacki odpowiednią liczbę plastrów a następnie foliuje
  • konieczna będzie kontrola jakości

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • duża dokładność i przykładanie się do powierzonych prac
  • dobra sprawność fizyczna
  • możliwość i chęć podjęcia stałej pracy zarobkowej w Niemczech
  • zręczność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie legalnej umowy o pracę
  • początkowo pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • wsparcie koordynatora z Polski
  • odpłatne zamieszkanie w cenie ok. 150-250 euro miesięcznie
  • uczciwe warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniżej podany adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie-sera-114/2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-sera-bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 94957b6489b7578d