€ na akord

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka naprawa europalet Aachen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Aachen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Kwiecień 7, 2016 3:00 am

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka przy naprawie europalet. Ogłoszenie z Aachen dla Polaków od zaraz. Mile widziane osoby mogące przyjechać swoim autem.

Start: od zaraz

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Aachen, Niemcy

Zarobki: na akord – 0,4 euro za naprawę jednej palety

Opis zadań:

  • pracownik dziennie ma do wyrobienia normę w wysokości 180 sztuk – i jest to norma do osiągnięcia bez problemu
  • jest to praca fizyczna polegająca na ręcznej naprawie i odświeżaniu europalet
  • zadania wymagają używania elektronarzędzi

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość jednego z języków: niemiecki, holenderski lub angielski
  • praktyczna zdolność do korzystania z elektronarzędzi
  • pracowitość, odpowiedzialność, duża motywacja

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • solidne warunki zatrudnienia
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • pełne ubezpieczenie
  • praca wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • zapewniona odzież robocza oraz niezbędny sprzęt
  • zwrot kosztów za użytkowanie samochodu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • weegree.2543201@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/naprawa-europalet-pn0416-id350139.html

ID ogłoszenia: 6705705abaa58449