€ 9,20 euro brutto/h + zakwaterowanie

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na magazynie z chemią gospodarczą

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: marzec 17, 2016 04:27

Hurtownia środków czystości z Berlina oferuje zatrudnienie na magazynie przy zbieraniu zamówień. Niemcy praca dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Magazynier

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się obsługą zleceń i zbieraniem towarów na potrzeby mniejszych sklepów. Pracownik zbiera towar według listy i odstawia produkty na rampę załadowczą. Niezbędne w pracy będzie korzystanie z wózka paletowego.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności oraz duża uczciwość
  • brak nałogów
  • mile widziane aplikacje od par
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sprawne zorganizowane czasu pracy
  • zdolność do obsługi komputera
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • podjęcie pracy w Niemczech na podstawie umowy na czas określony – 6 miesięcy
  • pracę dla par
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę darmowo
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV oraz LM prosimy przesłać na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: Magazyn z chemią gospodarczą, Berlin

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-chemia-gospodarcza/

ID ogłoszenia: 8356e9b30c78f12