€ 10 euro brutto/h

Niemcy praca dla kierowcy kat.B od zaraz przewóz osób Uber Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 1, 2017 14:23

Oferta aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia dla kierowcy kat.B przy przewozie osób. Zatrudnienie od zaraz w Monachium dla podwykonawcy firmy Uber. Pracodawca zapewnia nowoczesną flotę i pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejscowość: Monachium, Niemcy
Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na usługi firmy Uber przy przewozie osób
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dbanie o auto służbowe – utrzymywanie go w należytym porządku i dbanie o dobry stan techniczny
  • obsługa telefonu ze specjalną aplikacją

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie
  • bardzo dobre zorganizowanie, terminowość, odpowiedzialność
  • minimum podstawową znajomość języka niemieckiego i chęć nauki języka
  • pozytywne nastawienie oraz wysoką kulturę osobistą
  • zakaz palenia w samochodzie służbowym
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • korzystanie z nowoczesnej floty – opcja jeżdżenia vw golfem, skodą octavią, toyotą auris lub oplem astrą
  • kartę paliwową
  • wsparcie w zorganizowaniu taniego zamieszkania
  • smartfon do obsługi aplikacji

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Kierowca Ubera, Monachium” prosimy przesłać mailowo, z załączeniem CV na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-kierowca-kat-b-uber-monachium/

ID ogłoszenia: 85592ffc6a7afcf