€ 9,20 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy dla par w sklepie bez znajomości języka Rostock 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 2, 2016 04:52

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka do fizycznej pracy w Niemczech na sklepie z Rostocku przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie dla par od maja 2016.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od maja 2016

Miejsce zatrudnienia: Rostock, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wszelkie fizyczne prace na sklepie i magazynie. Zadania polegają na uzupełnianiu produktów na półkach, dbaniu o porządek na magazynie oraz przygotowywaniu nowych ekspozycji i wystawianiu produktów przecenionych. Pracownik będzie również obsługiwał dostawy.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od maja 2016
  • mile widziane doświadczenie
  • brak problemów zdrowotnych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • 3 zmianowy system pracy
  • w tygodniu do wypracowania jest 40 godzin
  • zatrudnienie dla par
  • opcja zamieszkania odpłatnego, w cenie 200 euro miesięcznie + media pracownik ma do dyspozycji miejsce w 2-3 osobowym pokoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: fizyczna-w-sklepie5/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-wykladanie-towaru-rostock-od-maja-2016/

ID ogłoszenia: 15857215775c290f