€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech produkcja czekolady bez znajomości języka w fabryce Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: sierpień 1, 2016 00:30

Fabryka czekolady z Berlina i Magdeburga zatrudni pracowników na produkcję przy kontroli jakości i pakowaniu. Niemcy praca bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji czekolady

Nr ref.: PPROD/N

Miasto: Berlin oraz Magdeburg,

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca na stanowisku produkcyjnym w fabryce czekolady
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wizualną kontrolą jakości wyrobów i pakowaniem oraz konfekcjonowaniem artykułów
  • wpieranie innych prac oraz wykonywanie zadań na bieżąco zlecanych przez przełożonego
  • większość zadań wykonywanych będzie przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy zespołowej
  • szybkość w zaaklimatyzowaniu się i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • otwartość
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • punktualność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy na czas określony z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • system zmianowy – obowiązują 3 zmiany
  • dobre wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • dodatkowo płatne nadgodziny +25%

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 355579a6f4797f51