€ 12 euro/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 13, 2016 05:28

Klinika stomatologiczna z Berlina da zatrudnienie od zaraz dla 2 Polaków przy sprzątaniu. Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Wakaty: 2
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Płaca: 12 euro brutto na godzinę
Umowa: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Zakres zadań:

  • zajmowanie się odpadami medycznymi oraz komunalnymi
  • sprzątanie wszelkich powierzchni – gabinetów, recepcji, poczekalni, części biurowej, toalet, itp.
  • włączenie specjalnych maszyn/urządzeń – np. lampy bakteriobójczej

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża samodzielność, dokładność, pracowitość
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • umowę na okres próbny na 3 miesiące
  • pracownikom najlepszym będzie zaproponowane przedłużenie zatrudnienia
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi warunkami
  • ubezpieczenie
  • prawo do urlopu
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę na pełny etat od wczesnych godzin porannych

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail, zatytułowane: „Niemcy praca przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej, Berlin″ należy przesłać pilnie z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-kliniki-stomatologicznej-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 13957fef4e7daef2