€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech Bremm od zaraz pomoc kuchenna w restauracji dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremm
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 7, 2016 02:52

Restauracja z Bremm zatrudni od zaraz pracowników do stałej pracy w Niemczech. Ogłoszenie dotyczy stanowiska pomocy kuchennej przy zmywaniu naczyń, przygotowywaniu składników i sprzątaniu restauracji.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Bremm, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie gości restauracji
  • sprzątanie sali – wycieranie stolików i podłóg, zbieranie talerzy
  • przygotowywanie składników oraz prostych potraw
  • zmywanie naczyń oraz sztućców – ustawianie zmywarek

Oczekiwania:

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku pomocy kuchennej
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • punktualność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • przykładanie się do powierzonych prac

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie
  • praca z uwzględnieniem ubezpieczenia
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • uczciwe zarobki
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • praca u niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo. CV wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres:

  • kontakt@eu-workers.eu z dopiskiem: HH/03/2016 w tytule

Kontakt telefoniczny: +48 503 931 111

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-niemcy-id344333.html

ID ogłoszenia: 20756dcca63d1e69

Linki sponsorowane