€ 9,40 euro brutto/h

Kolonia bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji karmy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 15, 2015 12:40

Propozycja zatrudnienia w Kolonii na produkcji karmy dla zwierząt. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego od zaraz przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji karmy dla zwierząt

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia

Wynagrodzenie: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne po odpowiednim szkoleniu
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • paletowanie oraz przygotowanie do magazynowania

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego nie wymagana
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziane osoby mobilne
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • sprawne wdrażanie się i przyswajanie nowej wiedzy

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pomoc polskiego koordynatora
  • zapewnione szkolenia pracownicze
  • możliwość skorzystania z płatnego miejsca zamieszkania zaoferowanego przez pracodawcę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit[at]berlin.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja karmy dla zwierząt, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kolonia-od-zaraz-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat/

ID ogłoszenia: 60561f05203f7a3

3 komentarze na “Kolonia bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji karmy”

  1. witam serdeczie jestem zainteresowany ofertą prracy przy produkcji karmy mam 33 lata i pracowałem już kiedyś jako mleczaż robiłem mleko w proszku.muj tel 502093042
    mam własne auto i moge dojechać nieznam niemieckiego.

  2. Witam jestem chetny do wyjazdu razem z kolega szukam/szukamy aktualnie pracy moj numer kontaktowy 570 127 636

  3. Dzien Dobry. Czy ogloszenie Panstwa jest nadal aktualne?? Jestem zaintresowany Panstwa ogloszeniem. Bardzo zalezy mi na pracy. Pozdrawiam.mam 26 lat.