€ 11 euro brutto/h

Kolonia bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z napojami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 23, 2017 6:16 am

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami. Oferta do podjęcia od zaraz dla kandydatów również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Kolonia, Niemcy
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem na palety za pomocą wózka ręcznego EPT ze wspomaganiem elektrycznym oraz skanera ręcznego (skaner można obsługiwać w języku polskim)
  • przygotowanie produktów na potrzeby sklepów wielkopowierzchniowych

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • świetna organizacja
  • preferowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy

  • dodatki w wysokości +25% za pracę w godzinach nadliczbowych, w nocy oraz w soboty
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • urlop
  • opiekę polskojęzycznego współpracownika
  • za 200 euro miesięcznie osoba zatrudniona będzie miała zapewnione zamieszkanie w dobrych warunkach

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Kolonia”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-magazynie-z-napojami-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 27058ae3b845544e

1 odpowiedź na “Kolonia bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z napojami”

  1. Krzychuuxd na Luty 23, 2017 @ 10:34 pm

    Witam. Proszę o kontakt na e-mail krzychu8876@wp.pl