€ 11,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na budowie Brunszwik bez języka pracownik ogólnobudowlany

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brunszwik
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 1, 2016 00:45

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w firmie z Brunszwiku na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na budowie przy regipsach.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę co w przeliczeniu daje 1600 euro netto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Brunszwik

Obowiązki:

  • prace ogólnobudowlane polegające między innymi na montażu sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace murarskie i malarskie
  • zadania przy dociepleniach
  • inne prace remontowo wykończeniowe

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • profesjonalne wypełnianie obowiązków

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • stabilne zatrudnienie w Niemczech
  • pracę na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z niemiecką firmą
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • odpłatne zamieszkanie, tygodniowy koszt to 50 euro
  • zaliczki możliwe są do pobrania raz w tygodniu

Aplikacja:
Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Krzysztof Rumiński

Zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres:
info@wela-immoservice.de

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod poniższym numerem: +48 517 854 921

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-ogolnobudowlany-3390194.html

ID ogłoszenia: 733579a8c3bde426