€ 12 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów, mieszkań Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 6, 2016 03:35

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka od zaraz. Oferta z Frankfurtu nad Menem przy sprzątaniu domów i mieszkań dla chętnych z czynnym prawem jazdy kat.b.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie dom i mieszkań u klientów
  • dbanie o estetykę i wykonywanie prac zgodnie z życzeniem
  • mycie powierzchni, wycieranie kurzy, sprzątanie łazienek, kuchni, salonów, sypialni, itp.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • uczciwość, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • zatrudnienie na podstawie umowy na 3 miesiące a dla najlepszych stała praca
  • wsparcie przy formalnościach
  • dla chętnych nawet do 10-12 godzin pracy dziennie, również w weekendy

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV oraz LM należy przesłać na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, Frankfurt nad Menem”.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 8985845cd0968f17

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów, mieszkań Frankfurt nad Menem”

  1. edytka963 na luty 27, 2017 @ 13:18

    prosze o kontakt +4915210833281