€ do uzgodnienia

Pokojówka od zaraz praca w Niemczech dla kobiet sprzątanie w hotelu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 10, 2016 03:47

Hotel z Hamburga oferuje zatrudnienie dla pokojówek – przy sprzątaniu pokoi od zaraz. Oferta pracy w Niemczech dla kobiet z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Start: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, możliwe inne lokalizacje

Numer referencyjny: APN/DE/pracuj02

Obowiązki:

  • pracownik będzie sprzątał pokoje gościnne zgodnie ze standardem obowiązującym w hotelu
  • kompleksowe porządkowanie pokoi
  • wymienianie ręczników oraz pościeli
  • odkurzenie podłóg
  • umycie łazienek
  • uzupełnienie podstawowych środków higienicznych w łazience

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy – wyrobienie norm godzinowych
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność zachowania dyskrecji

Zapewniamy:

  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • atrakcyjne zarobki
  • zorganizowane odpłatne miejsca zamieszkania, cena to 10 euro za dobę
  • każdy pracownik jest objęty ubezpieczeniem
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • dla osób sumiennych możliwość stałej pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-kobiet-przy-sprzataniu-pokoi-w-hotelu-pokojowka-hamburg/

ID ogłoszenia: 9156e0cdde78156