€ 1800 euro brutto/mc + prowizje

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech kierowca kat.b jako dostawca Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2017 15:04

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu dostaw dla klientów sklepu spożywczego w Berlinie. Oferta od zaraz jako dostawca zakupów.

Stanowisko: kierowca kat.b
Miasto: Berlin, Niemcy
Termin: od zaraz
Pensja: 1800 euro brutto miesięcznie oraz dodatki w postaci prowizji od każdego kursu oraz napiwków

Opis stanowiska pracy:

  • praca dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy przy rozwożeniu zakupów na zlecenie sklepu spożywczego z Berlina
  • zadania wykonywane będą ściśle z grafikiem – konieczna punktualność i terminowość
  • rozwożenie zamówień do klientów sklepu
  • dbanie o samochód służbowy

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • świetna orientacja w terenie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • bardzo dobre zarobki plus dodatek prowizyjny w wysokości 2,50 euro od każdej dostawy
  • auto służbowe do dyspozycji
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie od II połowy czerwca 2017
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200 euro przez pierwszy a później pomoc w zorganizowaniu docelowego lokum

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz aktualnego zdjęcia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca jako dostawca – kierowcy kat.B, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-rozwozenie-zakupow-berlin/

ID ogłoszenia: 22859427690ab564