€ 13,80 - 14,50 euro brutto/h

Niemcy praca murarz – pomocnik murarza od zaraz na budowie Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 27, 2017 07:42

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz jako murarz – pomocnik murarza. Zatrudnienie na budowie w Bremen przy wspieraniu zadań ogólnobudowlanych.

Stanowisko: Murarz – pomocnik murarza
Nr referencyjny: MU/02/2017
Miejscowość: okolice Bremen, Niemcy
Stawka godzinowa: 13,80 do 14,50 euro brutto na godzinę w zależności od umiejętności oraz kompetencji

Opis stanowiska pracy:

  • murowanie
  • wspieranie prac ogólnobudowlanych

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do piątku, czasem również soboty w wymiarze od 38 do 45 godzin na tydzień (w zależności od pory roku – lato więcej, zima mniej)
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • odprowadzanie składek
  • pracę od zaraz
  • możliwość wynajęcia zamieszkania 500 metrów od firmy bądź zorganizowanie sobie go samodzielnie
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznie, pod numerem: 668863396
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres e-mail: praca@bergermann.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-pomocnik-murarza-3663301.html

ID ogłoszenia: 22058b3a38ece6ae