€ 10 euro brutto/h

Dortmund Niemcy praca sprzątanie galerii z podstawowym niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: kwiecień 7, 2016 02:59

Galeria handlowa z Dortmundu oferuje pracę w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego, przy sprzątaniu korytarzy i toalet.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik raz na godzinę porządkuje toalety i uzupełnia w nich środku higieniczne
  • opróżnianie koszy
  • podlewanie kwiatów
  • bieżące porządkowanie korytarzy
  • mopowanie i wycieranie krzeseł

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność zachowywania się kulturalnie oraz grzecznie w stosunku do klientów
  • duża dokładność
  • systematyczność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dynamiczne tempo pracy
  • sprawność, brak problemów zdrowotnych

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu formalności na miejscu
  • wsparcie na miejscu
  • zatrudnienie w przyjaznym zespole
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zapewniamy chemie do sprzątania i podstawowe sprzęty

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy wysyłać na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com z dopiskiem w tytule: Sprzątanie centrum handlowego, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-sprzataczki-w-centrum-handlowym-dortmund-podstawowy-niemiecki/

ID ogłoszenia: 1405703e5357d1be