€ 9,20 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka na magazynie z zabawkami Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: marzec 3, 2016 05:26

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami prowadzącym sprzedaż elektroniczną. Oferta z Kolonii dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • prace magazynowe, które będą głównie skupiać się na zbieraniu zamówień na zabawki lub akcesoria dla dzieci z użyciem skanera
  • pracownik będzie zajmował się również pakowaniem i wysyłką towarów
  • inne zadania, np. prace inwentaryzacyjne/porządkowe mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od par
  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 3 miesiące
  • szybkość w nauce nowych rzeczy
  • sprawne zorganizowanie czasu pracy
  • motywacja
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy magazynowej
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca do zamieszkania oraz pomoc w opłaceniu kosztów
  • wysokie zarobki
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • pracę w Niemczech dla par
  • możliwość podjęcia stałej pracy na podstawie umowy niemieckiej z uwzględnieniem 3 miesięcznego okresu próbnego

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na podany poniżej adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Praca na magazynie z zabawkami, Kolonia 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-kolonia/

ID ogłoszenia: 11956d78a8622014