€ 8,50 euro brutto/h

Produkcja opakowań dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 21, 2014 1:11 am

Oferta pracy w Niemczech na produkcji opakowań dla firmy farmaceutycznej. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu na 4 miesiące.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Hamburg

Wynagrodzenie: do końca roku 8 euro brutto za godzinę, od stycznia stawka wzrasta do 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Drukarnia zajmująca się produkcją opakować dla firmy z branży farmaceutycznej poszukuje pracownika.
  • Osoba zatrudniona będzie obsługiwać maszyny, kontrolować druki, przycinać i sklejać.
  • Do zadań należeć będzie kontrola jakości.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz na 4 miesiące
  • bezkonfliktowość
  • zdolność do pracy w zespole
  • dobra forma fizyczna
  • atutem będzie wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka niemieckiego będzie zaletą
  • osoby bez nałogów

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w komfortowych warunkach za które co miesiąc ściągane jest 185 euro
  • uczciwe zarobki
  • nadgodziny płatne dodatkowo
  • dla zainteresowanych możliwość pobierania zaliczek
  • dla osób które najlepiej się wykażą proponujemy stałe zatrudnienie
  • pracę w firmie w której zatrudnionych jest wielu Polaków

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres:

  • dringende@europe.com

w nagłówku wiadomości prosimy wpisać: DG/098/14

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/hamburg-praca-w-niemczech-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-i-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 418546e5db63f3b3

12 komentarzy na “Produkcja opakowań dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Hamburg”

  1. Jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą o pracę. Deklaruję wyjazd od zaraz. Znajomość języka w stopniu minimalnym.Jestem osobą otwartą, szybko przyswajam nowe obowiązki, podchodzę bardzo obowiązkowo do powierzonych mi zadań.

  2. jestem zainteresowana praca . prosze o kontakt. 697546985

  3. Witam mam 26 lat jestem z okolic gdańska i jestem zainteresowany praca.posiadamy własny samochód.znam topografię całych Niemiec.proszę o kontakt

  4. Witam serdecznie
    Bardzo zalezy mi na pozyskaniu pracy w Niemczech-niestety dopiero od połowy stycznia.
    W kraju prowadzę jeszcze działalnosć gospodarczą i jestem zobligowana do wywiazania sie z umów które mam podpisane do końca roku.
    Od 15 stycznia jestem dyspozycyjna i w pełni gotowa do wyjazdu.
    Jestem osobą pracowitą, sumienną, punktualną oraz nalezycie wywiazuję się z wyznaczonych mi zadań.
    tel. 510 501 486

  5. Witam Serdecznie!
    Jestem zainteresowany ofertą pracy,mogę wyjechać od zaraz.
    Proszę o kontakt tel.na nr. +48 695 720 891
    Pozdrawiam.
    Piotr

  6. Witam serdecznie.Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy w Niemczech od początku stycznia 2015.Jestem osobą dyspozycyjną,bez zobowiązań,gotową podjąć pracę w Niemczech na dłuższy okres nawet na stałę.Jestem pracowita,punktualna, posiadam zdolności manualne i silną motywację do pracy. tel.728658747

  7. jestem zainteresowany praca od zaraz prosze o kontakt 781671008

  8. prosze o kontakt 781671008 jestem zainteresowany oferta

  9. DG/098/14 Witam.Oboje z mezem jestesmy zainteresowani panstwa oferta.Spelniamy wymogi i prosimy o kontakt tel.609809035 lub 726118188 Pozdrawiam.

  10. witam jestem zainteresowany od zaraz moj n. 605477047

  11. jola i jolka na Listopad 27, 2014 @ 5:27 pm

    jestesmy zainteresowane i gotowe do pracy 663255411

  12. ANDRZEJ PROSZĘ ZADZWONIĆ 726016678