€ 9,25/h brutto

Sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorze śliwek bez języka Magdeburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 23, 2019 3:45 am

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy zbiorze śliwek. Zatrudnienie 2019 w sadzie z Magdeburga od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorze śliwek

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Umowa: na okres od 3 do 5 tygodni

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w sadzie przy zrywaniu śliwek do wiaderek
  • zdawanie owoców do punktu odbioru / ważenia

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, pracowitość
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pracę od zaraz
  • jeden raz dziennie ciepły posiłek regeneracyjny
  • wsparcie medyczne i asysta u lekarza
  • zatrudnienie na okres 3-5 tygodni
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w domkach kempingowych za darmo

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Zbiory śliwek, Magdeburg 2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-sliwek-2019-magdeburg/

ID ogłoszenia: 9935d361a0e7c4ba