€ 14,50/h brutto

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na myjni samochodowej od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 25, 2023 00:37

Na myjni samochodowej z Berlina dostępna od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech 2023. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompleksowym myciu i sprzątaniu aut klientów – głównie “osobówki”. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pracownik fizyczny myjni samochodowej

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

Na tym stanowisku, pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy fizycznej, polegającej na myciu i sprzątaniu samochodów osobowych w myjni. Do jego obowiązków będzie należeć również ozonowanie, dezynfekowanie i pranie tapicerki wewnątrz pojazdów.

Oczekiwania:

Oczekujemy od kandydata na to stanowisko umiejętności efektywnej pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie. Konieczne jest posiadanie prawa jazdy kat. B, a także umiejętność świetnej organizacji czasu pracy. Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie atutem, a aktualne zaświadczenie o niekaralności jest wymagane. Oczekujemy od kandydata pracowitości oraz zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków.

Zapewniamy:

  • Zapewniamy kompleksowe szkolenie dla pracowników, które przygotuje ich do wykonywania powierzonych zadań.
  • W ramach opieki pracowniczej, zapewniamy rezydenta polskiego pochodzenia, który będzie wspierał pracowników w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji.
  • Pracownik otrzyma niezbędne sprzęty i środki chemiczne do sprzątania, aby mógł wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością i skutecznością.
  • Oferujemy możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech, co pozwoli na uzyskanie stabilności zatrudnienia.
  • Zapewniamy pracownikom niemiecką umowę o pracę, która gwarantuje im określone prawa i zobowiązania.
  • Pracodawca będzie odprowadzał składki na ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne za pracowników.
  • Dodatkowo, oferujemy atrakcyjne premie uznaniowe, które zależą od osiąganych wyników i zaangażowania w wykonywanie pracy.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-na-myjni-samochodowej-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 610644694e8a176e