€ 14/h brutto

Od zaraz aktualna praca w Niemczech przy sprzątaniu kina w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 8, 2017 05:22

Aktualnie poszukujemy osób z podstawową znajomością języka niemieckiego do sprzątania kina w Essen. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech jako sprzątaczka lub sprzątacz. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Personel sprzątający

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Essen, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie czystości w kinie – głównie w toaletach oraz porządkowanie sal po każdej projekcji
  • obowiązkiem będzie wymiatanie, odkurzanie, mycie podłóg oraz wykonywanie innych zadań porządkowych zlecanych na bieżąco

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • brak problemów z pracą głównie na zmianie popołudniowej oraz wieczornej
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na legalnej umowie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w ustalonym terminie
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania odpłatnego

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail wraz z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kina/12/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-kina-w-essen/

ID ogłoszenia: 6515a29c355d363f