€ 2300-3800 brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz kierowca kat.B w Uberze, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 5, 2023 00:37

Firma z Berlina od zaraz poszukuje dyspozycyjnych kierowców kat.B do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez języka przy przewozie osób z aplikacją UBER. Zakwaterowanie na miejscu dla pracowników zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B – Ubera

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2300 do 3800 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 10

Opis stanowiska pracy:

  • Szukamy kierowcy kat. B z aplikacją Uber, który świadczyłby usługi przewozowe na terenie Berlina i okolic.

Oczekiwania:

  • Posiadanie lub zdobycie licencji P-schein (tzw. Personenbeförderungsschein – pozwolenie na wykonywanie usług przewozowych osób)
  • Pełna samodzielność i odpowiedzialność
  • Czynne prawo jazdy kat. B i niewielka liczba punktów karnych
  • Brak uzależnień – obowiązuje całkowity zakaz palenia w samochodach!
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Berlina i znajomość specyfiki miasta.

Zapewniamy:

  • Pełny etat
  • Elastyczne godziny pracy
  • Samochód służbowy w godzinach pracy z telefonem komórkowym i kartą paliwową
  • Prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • Zorganizowane zakwaterowanie w cenie 250 euro od osoby miesięcznie
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Niemieckie warunki.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Przewóz osób-Berlin/Uber, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/uber-dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcow-kat-b-bez-jezyka-od-zaraz-przy-przewozie-osob-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 373645034359e448