€ Do uzg.

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie kosmetyków 2021 Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: Marzec 26, 2021 3:42 am

Firma z Monachium zatrudni od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech 2021. Oferta bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków, takich, jak np. szminki. Pracodawca zapewnia wsparcie przy szukaniu zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz szminek

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Pensja: do ustalenia €

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy w Niemczech przy kompletowaniu, sortowaniu oraz pakowaniu produktów kosmetycznych (np. szminek)
  • prace wykonywanie są manualne w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy w grupie
  • duża dokładność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • pensję wypłacaną terminowo
  • atrakcyjne zarobki plus premie i dodatki a także udział w systemie poleceń pracowniczych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani! Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez formularz znajdujący się na poniższej stronie:

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Pakowanie-szminek/45398/

ID ogłoszenia: 8226059380614faf