€ 13-14,50/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla par na magazynie z odzieżą Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 25, 2020 03:20

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie odzieży. Od zaraz zatrudnienie w Hamburgu dla par bez znajomości języka przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień, pakowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Wynagrodzenie: od 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na 6 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac pomocniczych na magazynie hurtowni odzieżowej
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem zamówień, pakowaniem towarów, komisjonowaniem, montażem zabezpieczeń, aktualizowaniem danych w systemie komputerowym itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • punktualność
  • pełna samodzielność
  • gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • umowę na pół roku
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie w pokoju 2 osobowym, za pokój jednoosobowy  350 euro miesięcznie i dla par, pokój dwuosobowy 500 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Magazyn odzieżowy Hamburg 10/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-odziezowym-hamburg/

ID ogłoszenia: 3605f6d0ea4cf6e2