€ 13,15/h+zakwaterowanie

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par od zaraz w sklepie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 28, 2020 04:20

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w sklepie z Berlina od zaraz dla Polaków z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Pensja: 13,15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym znanej sieci jako pomocnik – pracownik fizyczny
  • obowiązkiem będzie pilnowanie ładu w alejkach sklepowych, wykładanie towarów, kontrola jakości artykułów, wycieranie regałów, zmiana cenówek
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • wydajność
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • wysoka motywacja
  • samodyscyplina
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas określony z opcją przedłużenia
  • pracodawca zatrudnienia wyłącznie na legalnej umowie, nie w delegacji z ubezpieczeniem, świadczeniami i odprowadzaniem podatku
  • dla chętnych opcja skorzystania z darmowego zakwaterowanie w kwaterach robotniczych – dobre na początek swojej przygody z pracą w Niemczech
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc koordynatora Polaka
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Wiadomość e-mail, zatytułowaną:”Nr ref.: fiz/a4/05/20″ należy przesłać wraz z załączeniem CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-w-sklepie-niemcy-praca-fizyczna-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 2275ea6ba4f0c8b5