€ 2060/mc brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech dla par bez języka w sklepie z Hamburga przy wykładaniu towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 29, 2021 03:02

Oferujemy zatrudnienie w sklepie z Hamburga dla par również bez znajomości języka. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech 2022 przy wykładaniu towarów. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2060 euro brutto miesięcznie

Termin: od stycznia 2022

Obowiązki:

  • zatrudnienie jako pracownik sklepu wielkopowierzchniowego
  • do zadań należeć będzie dbanie o porządek, wykładanie produktów, przygotowywanie ekspozycji, zmiana cen, porządkowanie półek itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja do podjęcia pracy w Niemczech
  • możliwość pracy w środowisku monitorowanym
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do współpracy
  • zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę w komfortowych mieszkaniach
  • umowę o niemiecką na 3 miesiące próbne
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości 150 euro raz na tydzień
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • opcja podjęcia stałej pracy dla najlepszych

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Hamburg 01/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 25561cac78a526b8