€ 14,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu muzeum Lipsk 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 5, 2018 05:34

Możliwość zatrudnienia w Lipsku przy sprzątaniu w muzeum. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez doświadczenia, ale z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Lipsk, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna polegająca na utrzymywaniu czystości w muzeum/galerii z Lipska wraz z przyległym budynkiem urzędu
  • zadania różnią się w zależności od pory roku – w zimie pracy jest więcej i polega ona na utrzymywaniu podłóg w czystości, wejścia
  • obowiązki to głównie wycieranie kurzu, mycie biurek, sprzątanie toalet, gabinetów, pomieszczeń socjalnych, dbanie o ekspozycje, wynoszenie odpadów itp.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przyjazne nastawienie
  • samodzielność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zamieszkania
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie pensji
  • świadczenia socjalne
  • możliwość pracy na nadgodziny

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres podany poniżej:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie galerii sztuki/muzeum, Lipsk – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-muzeum-z-podstawowym-jezykiem-lipsk/

ID ogłoszenia: 3675a4e6e8c45210