€ do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz remonty i wykończenia Östringen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Östringen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Luty 5, 2021 3:23 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach w Östringen. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pracownik budowlany – przy remontach i wykończeniach

Pensja: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Östringen, Niemcy

Umowa: na stałe

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy wykonywanie zadań budowlanych przy remontach i wykończeniach wnętrz
  • obowiązkiem będzie między innymi: przygotowywanie podłoża, tynkowanie, malowanie, stawianie ścianek działowych oraz montaż sufitów podwieszanych

Oczekiwania:

  • posiadanie praktyki zawodowej przy tynkowaniu, zabudowie suchej, malowaniu i wykończeniach
  • umiejętność obsługiwania urządzeń budowlanych zaciskowych i do tynkowania

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • niemiecką umowę o pracę, która zostanie podpisana bezpośrednio z pracodawcą
  • wsparcie w szukaniu pokoju do wynajęcia
  • pomoc przy rekrutacji i dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 735 933 896

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-remonty-wykonczenia-ostringen/

ID ogłoszenia: 902601ab55aae337