€ 1800 euro brutto/mc

Od zaraz produkcja zabawek bez języka praca w Niemczech dla par Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 11, 2017 04:07

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Monachium na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejscowość: Monachium, Niemcy
Zarobki: miesięcznie około 1800 euro brutto

Zakres zadań:

  • praca manualna na jednym z wielu etapów produkcyjnych
  • montaż części zabawek z tworzyw sztucznych
  • kontrola jakości
  • pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie
  • pracowitość
  • zdyscyplinowanie
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w grupie
  • brak alergii

Oferujemy:

  • legalną umowę o pracę
  • pracę w Niemczech dla par
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro od osoby oraz 400 euro od pary
  • dodatki i premie
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani prosimy o przesłanie wiadomości z aktualnym CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „Produkcja zabawek z tworzyw sztucznych, Monachium”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-na-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 6425913b50287c43

2 komentarze na “Od zaraz produkcja zabawek bez języka praca w Niemczech dla par Monachium”

  1. Sebastian84 na czerwiec 29, 2017 @ 11:59

    Jesteśmy zainteresowani wraz z żoną praca przy montażu zabawek w Monachium