€ 13 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej Hamburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: Kwiecień 24, 2017 2:54 am

Oferujemy zatrudnienie w klinice stomatologicznej z Hamburga jako sprzątaczka. Niemcy praca od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu gabinetów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Hamburg, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Wynagrodzenie: 13 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w klinice stomatologicznej przy sprzątaniu gabinetów, recepcji, toalet, laboratorium, pomieszczeń technicznych, socjalnych, itp.
  • wynoszenie odpadów
  • odkażanie powierzchni specjalnymi płynami do powierzchni medycznych

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • świetne zarządzanie czasem pracy
  • mile widziane doświadczenie
  • dokładność, skrupulatność

  • zatrudnienie na pełny etat w systemie dwuzmianowym – obowiązują zmiany poranne oraz popołudniowe (nie nocne!)
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM należy przesłać na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-hamburg-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej/

ID ogłoszenia: 16358fd44cf2886a