€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech dla pomocy kuchennej Würzburg na zmywaku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Würzburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 7, 2015 06:30

Ogłoszenie pracy w Niemczech w charakterze pomocy kuchennej przy zmywaniu naczyń i zadaniach pomocniczych na kuchni. Zatrudnienie w Würzburgu z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: okolice Würzburga

Zarobki: do uzgodnienia

Czas trwania umowy: od 19 grudnia do 13 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy:

  • praca na zmywaku – obsługa zmywarek oraz innych urządzeń dostępnych, resztkowanie, ręczne zmywanie
  • wsparcie prac polegających na przygotowaniu dań

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym powyżej terminie
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • aktualna książeczka z sanepidu – niezbędna do pracy z żywnością
  • zorganizowanie, zdecydowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w okresie od 19 grudnia 2015 do 13 stycznia 2016
  • tymczasowa umowa o pracę na pełen etat
  • wysokie zarobki
  • pracodawca opłaca zamieszkanie oraz wyżywienie na miejscu

Aplikacja:
Chętnych, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • zagranica@jobsplus.pl z dopiskiem: „POMOC KUCHENNA/NIEMCY”

Prosimy wyłącznie o poważne oferty.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pomoc-kuchenna-3082640.html

ID ogłoszenia: 10566590195fe90