€ do uzgodnienia od 9,90 + dieta

Fulda dam pracę w Niemczech na budowie przy wykończeniach malarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: grudzień 3, 2015 06:11

Firma budowlana z Fuldy zatrudni od zaraz pracowników budowlanych na stanowisko malarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy wykończeniach przy malowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: Malarz budowlany

Numer referencyjny: PG/506

Lokalizacja: Fulda lub Stuttgart, Niemcy

Zarobki:

  • osoby z wyuczonym zawodem malarza – 12,80 euro brutto/h plus dieta dzienna w wysokości 30 euro dziennie
  • osoby bez zawodu ale z minimum 4 letnim doświadczeniem – 9,90 euro brutto na godzinę plus 48 euro diety na dzień

Zadania:

  • prace wykończeniowe polegające na przygotowaniu podłoża do pracy i malowaniu oraz tapetowaniu

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym na swobodne porozumiewanie się
  • posiadanie doświadczenia
  • preferowane osoby z wyuczonym zawodem
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B i własnego auta

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z dostępem do wszystkich świadczeń
  • możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu
  • zapewnione ubezpieczenie
  • po wstępnym uzgodnieniu z pracodawcą możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • opieka polskiego konsultanta
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Uwaga! Udział w procesie rekrutacji jest bezpłatny!

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV w języku niemieckim na poniżej podany adres:

  • praca@silverhand.eu

W nagłówku prosimy wpisać: PG/506

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-budowlany-malarz-tapeciarz-niemcy-3067809.html

ID ogłoszenia: 231565f9e91bbdc7