€ 9,40 euro brutto/h

Praca w Niemczech pakowanie przekąsek bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 3, 2015 06:17

Producent przekąsek słonych z Kolonii zatrudni od zaraz pracowników na produkcję przy pakowaniu. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik zajmuje się pakowaniem przekąsek słonych przy taśmie produkcyjnej.
  • Osoba zatrudniona przygotowuje towary do procesu magazynowania.
  • Konieczne będzie kontrolowanie jakości produkcji i dbanie o ciągłość produkcji.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia tej pracy od zaraz
  • energiczność, szybkość, zwinność
  • brak problemów z wykonywaniem zadań powtarzalnych
  • możliwość pracy zmianowej
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin jeżeli będzie taka potrzeba
  • brak nałogów, lojalność, pracowitość

Oferta:

  • praca na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę
  • o przedłużeniu umowy decydować będzie pracodawca na miejscu
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania w dobrej cenie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne warunki pracy
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie przekąsek słonych, Kolonia” należy przesłać na adres: Sicheres-Arbeiten@accountant.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kolonia-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-slonych/

ID ogłoszenia: 944565fae5e835f6