€ 1500 euro miesięcznie

Niemcy praca przy remontach na budowie w Kassel dla monterów płyt gipsowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 16, 2014 21:45

Propozycja pracy w Niemczech w firmie budowlanej przy regipsach. Zatrudnienie w Kassel dla monterów budowlanych płyt kartonowo gipsowych z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Monter budowlany

Zarobki: 1500 euro miesięcznie

Miejsce pracy: Kassel

Opis zadań:

  • Praca przy remontach i wykończeniach przy montowaniu płyt kartonowo-gipsowych.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za samodzielne przygotowanie stelaży, narzędzi, materiałów.
  • Wszelkie inne zadania przy zabudowie suchej

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • osoby bez nałogu alkoholowego
  • udokumentowane doświadczenie w pracy przy montowaniu regipsów
  • samodzielność fachowość
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane osoby ze swoim samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • zorganizowane bezkosztowo zamieszkanie
  • umowa na warunkach niemieckich
  • stała praca w renomowanej firmie
  • pracodawca zapewnia bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania do pracy
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy kontaktować się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 275418a26561e9e