€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolady od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: listopad 21, 2016 05:43

Fabryka czekolady z Berlina od zaraz poszukuje chętnych do zatrudnienia na produkcji. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez języka przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Berlin
Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce czekolady
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za konfekcjonowanie a także pakowanie wyrobów czekoladowych przy taśmie produkcyjnej
  • kontrolowanie jakości
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość i bezkonfliktowość
  • przyjazne i pozytywne nastawienie
  • punktualność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • opiekę koordynatora
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony
  • legalne warunki zatrudnienia – pracodawca zapewnia również druk A1, kartę EKUZ oraz ubezpieczenie dodatkowe
  • zamieszkanie
  • 3 zmianowy system pracy
  • praca w godzinach nocnych lub na nadgodziny będzie płatna +25%

Aplikacja:
Prosimy wszystkich zainteresowanych o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 898583268a6e25ce