€ 1780 euro brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca bez języka przy pakowaniu czekoladek w Lubece

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 25, 2017 05:15

Od zaraz oferta aktualnej pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladowych pralinek. Zatrudnienie w manufakturze słodyczy również dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejscowość: Lubeka, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 1780 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem czekoladowych pralin przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie ostateczna – wizualna kontrola jakości
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • sumienność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do utrzymywania porządku na stanowisku
  • możliwość przejścia badań w niemieckim sanepidzie

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • na miejscu zapewnione tanie zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • odprowadzanie składek i płacenie podatków
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę próbną z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: Pakowanie-czekoladek08/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-od-zaraz-lubeka/

ID ogłoszenia: 268599f387875b5a

3 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez języka przy pakowaniu czekoladek w Lubece”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowana praca czy pomagacie panstwo przy zorganizowaniu wyjazdu…i czy jak nie znam jezyka ktos odbierze mnie tam na miejscu

  2. Witam.jestem zainteresowana ofertą.prosze o kontakt.

  3. Cezary Aleksander Kurianski na wrzesień 11, 2017 @ 20:04

    Witam jestem zainteresowany państwa oferta aktualnie mieszkam w lubeck język na poziomie komunikatywnym