€ 10,45/h brutto+dodatki

Produkcja czekolady Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz w fabryce ze Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 24, 2021 03:42

Od zaraz na produkcji czekolady dostępna praca w Niemczech w fabryce ze Stuttgartu. Zatrudnienie także dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Pensja: 10,45/h brutto + dodatki

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 25

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie praca w zakładzie produkcyjnym, polegająca na pakowaniu wyrobów z czekolady
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie własne auto i prawo jazdy kat. B
  • dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym oraz w niektóre weekendy

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie agencji pośrednictwa
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę podpisaną z niemieckim pracodawcą
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pakiet socjalny
  • uczciwe zarobki
  • 5 euro netto diety za każdy dzień roboczy
  • +25% dodatku za pracę w godzinach nocnych i +50% za pracę w niedziele
  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie dla par
  • wsparcie w zorganizowaniu dokumentów oraz wyjazdu do Niemiec

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji:

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/315607/0/

ID ogłoszenia: 83161c0ff0a3b24b